סנטף | סנטף שקוף | סנטף גלי | סנטף אדום

 

סנטף® 

לוח סנטף -פוליקרבונט

 

 

SUNTUF

 

סנטף לוח פוליקרבונט גלי הוא לוח סנטף המציע יתרונות רבים: לסנטף חוזק מכני גבוה, הסנטף בעל סינון קרינת UV מזיקה, סנטף הינו עם עמידות בכל תנאי מזג האוויר וכל זאת במבחר פרופילים וצבעים רחב. לוחות סנטף משמשים לקירוי פתחי תאורה, סנטף ייעודי לגגות קלים, סנטף מותקן גם בחממות מתקדמות ובמגוון יישומי קירוי נוספים. סנטף שומר על תכונותיו ומראהו לאורך שנים. סנטף נוח להתקנה, הסנטף מסופק עם מגוון אביזרים משלימים.ללוחות סנטף צבעים מרהיבים הנשמרים לאורך זמן, ניתן לקבל סנטף אדום, סנטף כחול, סנטף שקוף סנטף גלי, סנטף באספקה ישירה מהמפעל.הסנטף מאוד נוח לעיבוד והתקנה ועל כך הוא בשימוש מקצועי ופרטי כאחד.

 הסנטף עשוי מחומר ייחודי העמיד בתנאי אקלים קיצוניים, בנוסף ישנם מגוון סוגי סנטף חלקם אטום לגשם ולשמש חלקם מאפשר מעל 90% העברת אור ( בגוון שקוף )קיימים סוגים שקופים של סנטף אשר מאפשרים כניסת קרני שמש לצורף תאורה טבעית ומשמשים להתקנה בגגות מחסנים ופאטיו כמוכן סנטף הינו חסין מפני קרינת UV.עמיד באש ויכול להגיע במידות על פי התאמה אישית. הסנטף הנו קל משקל .וגמיש ויחד עם זאת בעל חוסן יוצא מהרגיל.הסנטף בשל גמישותו  מאפשר התאמה לכל משטח רצוי ומכיוון שהוא בלתי שביר ובעל משקל קל גם מאפשר ניידות ושינוע ללא כל קושי .אפשר להתאים סנטף עם גוונים העמידים לאורך זמן לסנטף יש מבחר גוונים בלתי מתכלים מראה אסתטי.מכיוון שהשימוש העיקרי בסנטף הוא לקירוי וחיפוי ובעיקר חניות ופרגולות הנה הארה לגבי התקנת פרגולות: חובה לבצע קירוי לפרגולה נגד  גשם. את הפרגולה ניתן לקרות בסנטף במגוון צבעים וגדלים וגם כנגד גשם וקרני UV , מה שהופך את הפרגולה לשימושית גם בחורף ובנוסף שומר עליה מפני פגעי מזג האוויר וכך מאריכים את אורך החיים של הפרגולה. לוחות סנטף - איך נדע באמת כמה לוחות סנטף צריך לקירוי פרגולה?מאת שלומי שוורץלוחות סנטף - חישוב כמויות.חישוב כמות לוחות סנטף לקירוי פרגולה מעץ, פרגולה ממתכת או פרגולה מאלומיניום חשוב ביותר על מנת שלא נזמין פחות מהנדרש ואף גרוע מכך - שישאר עודף חומר ( ונאלץ לזרוק אותו).במאמר זה נלמד את אופן החישוב הנכון.לוחות סנטף הבהרות:לפני שנתחיל במהלך החישובים ונרוץ ונזמין לוחות סנטף לפי כמות מחושבת של הלוחות על פי אורכם ושטחם, נדרש להבהיר מספר נקודות.היצרן הבלעדי של הסנטף, לוחות סנטף הוא " פלרם" ותוצרת כחול לבן. והאמור מתייחס ללוחות סנטף עבור קירוי גגות קלים של חברת "פלרם" חשוב לציין שהסנטף המקורי הנו בעל אחריות של 10 שנים מלאות וזאת בכפוף להוראות ההתקנה וההרכבה של היצרן.חשוב לעמוד על ההבדל בין לוחות סנטף מקוריים ללוחות סנטף חליפיים המיוצרים במזרח.הגדלים שנציין בהמשך מתייחסים לסנטף מקורי של חברת "פלרם"מידע כללי:לוח סנטף לקירוי  מגיע במבחר צבעים לבחירת הלקוח והמגוון הינו רחב: סנטף לבן, סנטף אופל, סנטף סולר גריי, סנטף שקוף, סנטף אדום, סנטף ירוק, סנטף כחול.מידות סטנדרטיות של לוחות סנטף מקוריים מבית פלרם מתוצרת כחול לבן:רוחב לוח הסנטף 1260 מ"מ.אורך לוח סנטף עד 6000 מ"מ.מכיוון שמפעלי החברה והייצור הינם בארץ ניתן להזמין בהזמנה מיוחדת לוחות סנטף באורכים שונים מהסטנדרט.לוח סנטף - חישוב כמות לוחות סנטף נדרשים :ראשית נבהיר את הייחוס לאורך ולרוחב הפרגולה:אורך הפרגולה מתייחס לצלע שבה זורמים ומנוקזים המים כלומר הצד עם אורכי הצלעות.רוחב הפרגולה מתייחס לצלע שבה נמצאים הלוחות בחפיפה ( ראה סירטוט ).  Calulate   
 אופן החישוב: 1. נמדוד את רוחב הפרגולה ואורך הפרגולה (כיוון השיפוע,זרימת המים ) על מנת למדוד את שטח החיפוי בלוחות סנטף.2. לוח סנטף הנו ברוחב קבוע של 1260 מ"מ. ולכן לצורך חיפוי מחשבים לפי 1200 מ"מ היות שגל אחד של לוח סנטף צריך לחפוף עם הגל של הלוח הבא. (לוח סנטף מונח על הפרגולה אחד על השני בחפיפת גל כך נוצר חיבור בין לוחות הסנטף. 3. מחלקים את הרוחב הכללי של הפרגולה ל 1200 מ"מ ואת התוצאה מעגלים כלפי מעלה המספר העגול הוא כמות הלוחות שצריך להזמין .    דוגמא 1: אם רוחב הפרגולה לקירוי 4 מטר (4000 מ"מ ) מחלקים ב 1200 מ"מ התוצאה 3.333 לוחות סנטף               מעגלים כלפי מעלה והתוצאה היא 4 לוחות סנטף שצריך להזמין.     דוגמא 2: אם רוחב הפרגולה לקירוי 6.5 מטר (6500 מ"מ ) מחלקים ב 1200 מ"מ התוצאה 5.416 לוחות סנטף .                                     מעגלים כלפי מעלה התוצאה 6 לוחות סנטף שצריך להזמין.   4.  לגבי אורך הסנטף ניתן להזמין בכל אורך כל 25 ס"מ (250 מ"מ ) .      דוגמא 2500 מ"מ 2750 מ"מ 3000מ"מ 3250 מ"מ 3500 מ"מ 3750 מ"מ 4000 מ"מ 4250 מ"מ וכו' . חיוב ותשלום לגבי הלוחות הוא עבור מכפלות אורך של 250 מ"מ לדוגמא אם מעוניינים לקבל אורך של 4100 מ"מ  התשלום יהיה עבור 4250 מ"מ . בעת התקנה חשוב מאוד לזכור: יש להשתמש בברגים ואטמים מקוריים של חברת פלרם.  זה תנאי לקבלת אחריות 10 שנים ללוחות סנטף, האטם עבה במיוחד ומיוצר במיוחד לאטימה מוחלטת של נזילות מים לאטם של פלרם יש אטימה כפולה נגד נזילות מים . כותב המאמר : שלומי שוורץ הכותב הנו בעל ידע רב ומומחה בתחום למגזר הציבורי עסקי והביתי.  
 
Pixel
 

 

 

יתרונות מרכזיים של הסנטף

Bullet
עמידות גבוהה להולם - כמעט בלתי שביר
 
Bullet
העברת אור גבוהה - עד 90%
 
Bullet
עמיד בכל תנאי מזג אויר
 
Bullet
עמיד בטווח טמפרטורות רחב
 
Bullet
חסימה מלאה של קרינת UV מזיקה
 
Bullet
קל משקל
 
Bullet
עומד בתקני אש בינלאומיים
 
Bullet
סנטף מגיע עם תעודת אחריות מקיפה
 
Bullet
סנטף הוא נוח להתקנה
 

 

יישומים נפוצים של סנטף

Bullet
קירוי פרגולות, חניות ביתיות ועוד
 
Bullet
פתחי תאורה תעשייתיים
 
Bullet
סנטף משמש לקירוי אדריכלי - אצטדיונים, מבני מסחר ועוד
 
Bullet
קירוי חממות מסחריות
 

Bullet

קירוי גגות קלים וסככות

 

 

 

 

 

 

share