יתרונותיהם של לוחות פלגלס

Palglass

לוחות פלגלס שייכים לקבוצה רחבה יותר הנקראת לוחות שטוחים. לוחות אלו נראים כמעט זהים ללוחות הזכוכית הרגילה כפי שאנו מכירים אותה אך מציעים לנו הרבה יותר עקב המאפיינים המצוינים שלהם. מעבר למראה החיצוני של לוחות פלגלס, אין להם ולו מכנה משותף אחד עם לוחות זכוכית רגילה ולכן הם יעילים עבור המון יישומים בתנאי חוץ, תנאי פנים ועוד.

קרא עוד...

שילוט איכותי מייצרים מפלבונד!

Palbond

תעשיית השילוט היא תעשייה עשירה המייצרת שלטים מכל מיני סוגים המתאימים לענפים שונים. ישנם שלטים שצריכים להיות יעילים עבור תנאי חוץ ושלטים אחרים שצריכים להתאים לתנאי פנים. שתי הקטגוריות הללו מכילות בתוכן המון תתי קטגוריות. כל עסק, חברה, משרד או מוסד זקוק לסוג מסוים של שילוט.

קרא עוד...

לוח סניטרי מעוצב!

Screenshot 1

מערכות פנלים הן מערכות שתוכננו בקפידה כאן בארצנו הקטנטונת. מערכות אלה מיוצרות על מנת לתת מענה ופתרון ליישומים מסוימים הזקוקים לחיפויים וקרויים עם איכויות חזקות וספציפיות. בין המערכות הללו נוכל למצוא מערכת פאנלים בשם סנפל שהיא מערכת חזקה כפולת דופן שמייצרת קרוי לשטחים גדולי ממדים. מערכת נוספת נקראת סאנגלייז.

קרא עוד...

מה מייצרים מלוחות פרספקס

1a

לוחות הפרספקס הם מסוג החומרים שמסוגלים ואף באים לידי ביטוי במספר גדול של תעשיות וענפים שונים. אלו תחומים שאין בינם שום קשר ועדין, לוחות הפרספקס יעילים ומסייעים לכולם. ישנם כל כך הרבה מאפיינים יוצאי דופן לחומר הפרספקס שהם אלו המאפשרים לו להיות חומר ורסטילי במיוחד. מפרספקס ניתן לייצר אלפי מוצרים ואובייקטים וממש כל מה שעולה בראשנו.

קרא עוד...

דק חדש בסגנון מודרני

כאשר נחפש פתרון ריצוף לחצר האחורית הפרטית שלנו או עבור כל שטח אחר, נצטרך לחשוב על החומר הספציפי והטוב ביותר. מעבר לאסתטיקה של הדק, הוא חייב להיות מיוצר מחומר איכותי שיחזיק זמן רב על מנת שההשקעה שלנו בדק תהיה משתלמת. אז מה זה אומר חומר איכותי ומהו יכול לעשות ולהעניק לשטחים השונים בהם הוא מותקן וכמובן להעניק להם תוצאה נהדרת.

קרא עוד...

לוחות שטוחים ליישומים שונים ורבים

כאשר מדובר על לוחות שטוחים, אחד הדברים שהכי חשוב להבין הוא שמדובר בקבוצה מאוד גדולה של לוחות המיועדת עבור המון יישומים שונים שבאים לידי ביטוי בתעשיות וענפים שונים. סוגים שונים של לוחות שטוחים כמובן נוכל למצוא בתעשיית הבנייה והתכנון, תעשיית העיצוב והריהוט, בתעשיות המייצרות מוצרי מיגון למיניהם ועוד תעשיות רבות אחרות.

קרא עוד...

נפלאות לוחות פלבונד

לוחות פלבונד הם חלק חשוב מתוך קבוצה מאוד גדולה שנקראת לוחות שטוחים. עם לוחות שטוחים ניתן ליישם המון סוגים שונים של יישומים עבור תנאי חוץ. כל אחד מהסוגים השונים של הלוחות השטוחים מיוצר באופן מיוחד המתאים אל יישומים ייעודיים. לוחות פלבונד הם לוחות המיועדים עבור תעשיות המייצרת שלטי הכוונה גדולים המותקנים תחת כיפת השמיים.

קרא עוד...

פתרון קרוי מוביל

יש ברשותכם פתרון קרוי הזקוק להגנה לקראת החורף? ישנו קרוי נהדר שיכול להעניק הגנה לכל סוגי הפרגולות והחניות הזקוקות להגנה מלאה. הקרוי המדובר נקרא קרוי מסוג סנטף שבתוך הקטגוריה עצמה הוא מתחלק לתתי קטגוריות המתאימות לקרויים מסוגים שונים.

קרא עוד...

לוחות שטוחים על סוגיהם השונים

מהם לוחות שטוחים, באילו סוגים מגיעים ועבור מה משמשים, בדיוק על כך אכתוב במאמר הבא. לוחות שטוחים יכולים להתאים להמון סוגים שונים של יישומים והם עשויים מכל מיני חומרים המתאימים במדויק לכל תעשיה וענף הזקוקים לפתרונות קרוי שונים, חיפויים, דקים ואף אביזרי מיגון שונים.

קרא עוד...

מערכת פנלים מסוג פלקלד

ישנם כל מיני סוגים של מערכות פנלים שיש להן תפקיד מיוחד ולרוב מערכות מהסוג הזה משמשות עבור תכנון ועיבוד של סוגי קרוי שונים. בעבר רוב מערכות הפאנלים היו מיוצרות מחומר הפיברגלאס אך מאז שהבינו שחומר הפוליקרבונט יעיל הרבה יותר, הפיברגלס הפך להיסטוריה.

קרא עוד...

share